Збільшення поставок цвяхів до Європи
У вересні 2019 р. на черговій конференції «Дріт-кріплення'19» Речицьке підприємство представляв Віталій Бєльський. Він розповів про те, що завод став світовим лідером з виготовлення цвяхів, це уможливлює його присутність на ринках багатьох європейських країн.
Постачання цвяхів налагоджено в Далеке зарубіжжя (42%), при цьому скорочуються постачання в Росії (34%). На долю білоруських споживачів припадає трохи більше 23%. Це пов'язано з більш вигідними європейськими цінами та їх співвідношенням із цінами на сировину. Наразі зростання протекціонізму призводить до посилення стандартів якості, собівартість продукції тим самим підвищується.
Зараз на Речицькому метизному заводі вдосконалюють виробництво кріплень. Представлена новинка виробництва – шурупи з зенковкой для створення естетичного вигляду поверхні. До кінця року планується вивести на ринок нову продукцію.